לוח אימונים שבועי: 3-9/11/2019

ראשי >כללי>לוח אימונים שבועי: 3-9/11/2019
01.11.2019 (09:26)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-3/11/2019 ועד יום שבת 9/11/2019
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 
בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (אבנר יאור)
שבת, 19:00 ב"מטרווסט"
ראשון, 19:30 ב"מטרווסט" (נגד אליצור קריית-אתא)
שלישי, 12:00 ב"מטרווסט" (עם יורם מנחם)
רביעי, 17:30 ב"מטרווסט"
חמישי, 10:15 ב"מטרווסט" (עם יורם מנחם)
שישי, 12:00 ב"תל"י"

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
ראשון, 20:30 ב"רימון" 
שלישי, 19:30 בבאקה אל גרביה (נגד מכבי באקה אל גרביה) * הסעה ב-17:30 מ"רימון"
שישי, 16:00 ב"רימון"

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
שבת, 20:00 ב"מטרווסט"
ראשון, 16:15 ב"מטרווסט" + 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה)
שני, 19:30 ב"מטרווסט" (נגד מכבי אסי חיפה)
שלישי, 17:30 ב"מטרווסט"
רביעי, 14:00 ב"מטרווסט"
חמישי, 13:00 ב"מטרווסט" (נגד גימנסיה ריאלית ראשון-לציון)
שישי, 13:30 ב"תל"י"
שבת , 18:30 ב"תל"י"
 
נוער ארצית - עירוני יורם רעננה (יוסי בונן)
שבת, 19:00 ב"תל"י" (נגד הפועל חוף-השרון)
ראשון, 17:50 ב"תל"י" + 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה)
שני, 16:30 ב"מטרווסט"
שלישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 17:00 ב"דקל"
חמישי, 20:30 ב"תל"י"
שבת, 20:00 ב"רימון"

נוער מחוזית - עירוני אחוזה רעננה (טל חלוץ)
שבת, 20:30 ב"תל"י"
ראשון, 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה)
שני, 18:30 ב"לב-הפארק" (נגד מכבי אלפי-מנשה)
שלישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 18:25 ב"דקל"
שבת, 17:00 ב"רימון" (השעה עשויה להשתנות)

נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון, 15:00 ב"לב-הפארק" + 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה)
שני, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 15:30 ב"לב-הפארק"
רביעי, 18:30 ב"לב-הפארק" (נגד מכבי אסף חיפה)
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח - עם דור ברנר)
שישי, 16:00 ב"תל"י"

נערים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון)
שבת, 20:30 ב"תל"י"
ראשון, 20:30 ב"דקל" (נגד אליצור אלקנה)
שני, 19:10 ב"תל"י"
רביעי, 19:50 ב"דקל"
חמישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שבת, 20:00 ב"תל"י"

נערים ב' לאומית - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)
ראשון, 18:30 בהרצליה (נגד בני הרצליה)
שני, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט"
שלישי, 16:00 ב"מטרווסט"
רביעי, 19:00 ב"מטרווסט"
חמישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שישי, 14:00 ב"לב-הפארק"

נערים ב' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)
ראשון, 17:50 ב"לב-הפארק" + 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה)
שני, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים)
שלישי, 19:00 ב"מטרווסט"
רביעי, 16:15 ב"לב-הפארק"
חמישי, 17:50 ב"תל"י"
 
נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (עדיאל שתיבי) 
ראשון, 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה)
שני, 16:30 ב"תל"י"
שלישי, 19:30 ב"דקל" (נגד אליצור רעננה)
חמישי, 20:30 ב"רימון" (נגד א.ס. רמת-השרון אלון)

שישי, 14:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)

ילדים א' לאומית - עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון, 16:25 ב"לב-הפארק" + 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה)
שני, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 16:50 ב"לב-הפארק"
חמישי, 18:30 ב"לב-הפארק" (נגד הפועל לב-השרון דרור)
שישי, 14:30 ב"תל"י"

ילדים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (איתי שלח)
ראשון, 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה)
שני, 17:45 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט"
רביעי, 19:10 ב"תל"י"
חמישי, 17:00 ברמת-השרון (נגד א.ס. רמת-השרון דרור)

ילדים ב' - עירוני רעננה (איתמר יצחקי)
שבת, 19:30 ב"רימון"
ראשון, 19:30 בהוד-השרון (נגד מכבי הוד-השרון אתרוג)
שני, 17:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח - בדיקת מדדים)
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדוסל בחטיבות הביניים
חמישי, 16:30 ב"לב-הפארק"
שישי, 14:30 ב"רימון"
שבת, 19:00 בכפר-סבא (נגד הפועל כפר-סבא חצב)

ילדים ב' - עירוני רעננה יונתן (יוסי בונן)
שבת, 17:00 ב"תל"י (נגד בני הרצליה משה)
ראשון, 16:30 ב"תל"י" + 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה)
שני, 18:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדוסל בחטיבות הביניים
רביעי, 15:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
חמישי, 18:30 ב"אריאל" (נגד אליצור רעננה)
שבת, 18:30 ב"רימון"

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
שבת, 18:00 ב"רימון"
ראשון, 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה)
שני, 17:50 ב"תל"י"
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדוסל בחטיבות הביניים
רביעי, 17:50 ב"תל"י 
חמישי, 19:10 ב"תל"י"
שבת, 17:00 ב"תל"י" (נגד מכבי הוד-השרון אתרוג)

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (עידו תבור)
ראשון, 19:00 בבגדי המשחק הלבנים בהצגת השחקנים במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה)
שני, 16:30 ב"לב-הפארק"
שלישי, 18:10 ב"לב-הפארק"
רביעי, 18:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שישי, 14:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
 
קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 18:15 ב"דקל" + 19:45 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה)
שני, 18:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 18:00 ב"תל"י"
חמשיי, 17:15 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)

קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
ראשון, 19:00 בבגדי המשחק הלבנים בהצגת השחקנים במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה)
שני, 15:15 ב"אביב"
שלישי, 17:30 ב"דקל" 
רביעי, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי) - שינוי בשעה 
חמישי, 16:30 ב"תל"י"
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב)
ראשון, 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה)
שני, 15:15 ב"אביב"
רביעי, 17:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
חמישי, 15:00 ב"לב-הפארק"
שישי, 16:00 ב"לב-הפארק" (נגד מכבי רעננה דקל - מדים לבנים)
 
קט-סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 17:00 ב"דקל" + 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה)
שני, 17:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 16:30 ב"תל"י"
רביעי, 16:30 ב"תל"י"
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
ראשון, 17:45 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח) + 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה)
שני, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (מגרש פתוח)
רביעי, 16:00 ב"מטרווסט"
שישי, 16:00 ב"לב-הפארק" (נגד עירוני רעננה צפון - מדים כחולים)
01.11.2019 (09:26)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-3/11/2019 ועד יום שבת 9/11/2019
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 
בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (אבנר יאור)
שבת, 19:00 ב"מטרווסט"
ראשון, 19:30 ב"מטרווסט" (נגד אליצור קריית-אתא)
שלישי, 12:00 ב"מטרווסט" (עם יורם מנחם)
רביעי, 17:30 ב"מטרווסט"
חמישי, 10:15 ב"מטרווסט" (עם יורם מנחם)
שישי, 12:00 ב"תל"י"

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
ראשון, 20:30 ב"רימון" 
שלישי, 19:30 בבאקה אל גרביה (נגד מכבי באקה אל גרביה) * הסעה ב-17:30 מ"רימון"
שישי, 16:00 ב"רימון"

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
שבת, 20:00 ב"מטרווסט"
ראשון, 16:15 ב"מטרווסט" + 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה)
שני, 19:30 ב"מטרווסט" (נגד מכבי אסי חיפה)
שלישי, 17:30 ב"מטרווסט"
רביעי, 14:00 ב"מטרווסט"
חמישי, 13:00 ב"מטרווסט" (נגד גימנסיה ריאלית ראשון-לציון)
שישי, 13:30 ב"תל"י"
שבת , 18:30 ב"תל"י"
 
נוער ארצית - עירוני יורם רעננה (יוסי בונן)
שבת, 19:00 ב"תל"י" (נגד הפועל חוף-השרון)
ראשון, 17:50 ב"תל"י" + 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה)
שני, 16:30 ב"מטרווסט"
שלישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 17:00 ב"דקל"
חמישי, 20:30 ב"תל"י"
שבת, 20:00 ב"רימון"

נוער מחוזית - עירוני אחוזה רעננה (טל חלוץ)
שבת, 20:30 ב"תל"י"
ראשון, 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה)
שני, 18:30 ב"לב-הפארק" (נגד מכבי אלפי-מנשה)
שלישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 18:25 ב"דקל"
שבת, 17:00 ב"רימון" (השעה עשויה להשתנות)

נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון, 15:00 ב"לב-הפארק" + 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה)
שני, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 15:30 ב"לב-הפארק"
רביעי, 18:30 ב"לב-הפארק" (נגד מכבי אסף חיפה)
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח - עם דור ברנר)
שישי, 16:00 ב"תל"י"

נערים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון)
שבת, 20:30 ב"תל"י"
ראשון, 20:30 ב"דקל" (נגד אליצור אלקנה)
שני, 19:10 ב"תל"י"
רביעי, 19:50 ב"דקל"
חמישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שבת, 20:00 ב"תל"י"

נערים ב' לאומית - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)
ראשון, 18:30 בהרצליה (נגד בני הרצליה)
שני, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט"
שלישי, 16:00 ב"מטרווסט"
רביעי, 19:00 ב"מטרווסט"
חמישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שישי, 14:00 ב"לב-הפארק"

נערים ב' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)
ראשון, 17:50 ב"לב-הפארק" + 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה)
שני, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים)
שלישי, 19:00 ב"מטרווסט"
רביעי, 16:15 ב"לב-הפארק"
חמישי, 17:50 ב"תל"י"
 
נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (עדיאל שתיבי) 
ראשון, 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה)
שני, 16:30 ב"תל"י"
שלישי, 19:30 ב"דקל" (נגד אליצור רעננה)
חמישי, 20:30 ב"רימון" (נגד א.ס. רמת-השרון אלון)

שישי, 14:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)

ילדים א' לאומית - עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון, 16:25 ב"לב-הפארק" + 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה)
שני, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שלישי, 16:50 ב"לב-הפארק"
חמישי, 18:30 ב"לב-הפארק" (נגד הפועל לב-השרון דרור)
שישי, 14:30 ב"תל"י"

ילדים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (איתי שלח)
ראשון, 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה)
שני, 17:45 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט"
רביעי, 19:10 ב"תל"י"
חמישי, 17:00 ברמת-השרון (נגד א.ס. רמת-השרון דרור)

ילדים ב' - עירוני רעננה (איתמר יצחקי)
שבת, 19:30 ב"רימון"
ראשון, 19:30 בהוד-השרון (נגד מכבי הוד-השרון אתרוג)
שני, 17:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח - בדיקת מדדים)
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדוסל בחטיבות הביניים
חמישי, 16:30 ב"לב-הפארק"
שישי, 14:30 ב"רימון"
שבת, 19:00 בכפר-סבא (נגד הפועל כפר-סבא חצב)

ילדים ב' - עירוני רעננה יונתן (יוסי בונן)
שבת, 17:00 ב"תל"י (נגד בני הרצליה משה)
ראשון, 16:30 ב"תל"י" + 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה)
שני, 18:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדוסל בחטיבות הביניים
רביעי, 15:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
חמישי, 18:30 ב"אריאל" (נגד אליצור רעננה)
שבת, 18:30 ב"רימון"

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
שבת, 18:00 ב"רימון"
ראשון, 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה)
שני, 17:50 ב"תל"י"
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדוסל בחטיבות הביניים
רביעי, 17:50 ב"תל"י 
חמישי, 19:10 ב"תל"י"
שבת, 17:00 ב"תל"י" (נגד מכבי הוד-השרון אתרוג)

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (עידו תבור)
ראשון, 19:00 בבגדי המשחק הלבנים בהצגת השחקנים במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה)
שני, 16:30 ב"לב-הפארק"
שלישי, 18:10 ב"לב-הפארק"
רביעי, 18:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שישי, 14:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
 
קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 18:15 ב"דקל" + 19:45 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה)
שני, 18:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 18:00 ב"תל"י"
חמשיי, 17:15 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)

קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
ראשון, 19:00 בבגדי המשחק הלבנים בהצגת השחקנים במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה)
שני, 15:15 ב"אביב"
שלישי, 17:30 ב"דקל" 
רביעי, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי) - שינוי בשעה 
חמישי, 16:30 ב"תל"י"
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה צפון (יניב דולב)
ראשון, 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה)
שני, 15:15 ב"אביב"
רביעי, 17:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
חמישי, 15:00 ב"לב-הפארק"
שישי, 16:00 ב"לב-הפארק" (נגד מכבי רעננה דקל - מדים לבנים)
 
קט-סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 17:00 ב"דקל" + 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה)
שני, 17:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 16:30 ב"תל"י"
רביעי, 16:30 ב"תל"י"
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
ראשון, 17:45 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח) + 19:20 במשחק הבוגרים ב"מטרווסט" (חובת הגעה)
שני, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (מגרש פתוח)
רביעי, 16:00 ב"מטרווסט"
שישי, 16:00 ב"לב-הפארק" (נגד עירוני רעננה צפון - מדים כחולים)
הוספת תגובה

מבזקים