לוח אימונים שבועי: 27/10-2/11/2019

ראשי >כללי>לוח אימונים שבועי: 27/10-2/11/2019
25.10.2019 (11:03)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-27/10/2019 ועד יום שבת 2/11/2019
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 
בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (אבנר יאור)
שבת, 19:00 ב"מטרווסט" (קליעות)
ראשון, 19:00 ב"מטרווסט"
שני, 17:30 ב"מטרווסט"
שלישי, 19:30 בנתניה (נגד אליצור עירוני נתניה) * הסעה ב-17:00 מ"מטרווסט"
חמישי, 18:00 ב"מטרווסט"
שישי, 12:00 ב"מטרווסט"
שבת 18:30 ב"מטרווסט"

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
ראשון, 20:30 ב"רימון" (נגד מ.ס. הדר גנים פתח-תקווה)
שלישי, 20:30 ב"רימון"
שישי, 15:30 ב"רימון"

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
שבת, 20:00 ב"מטרווסט"
ראשון, 20:30 בעין חרוד (נגד הפועל גלבוע מעיינות) * הסעה ב-17:00 מ"השרון"
שלישי, 16:00 ב"מטרווסט"
רביעי, 14:00 ב"מטרווסט"
חמישי, 13:00 בעין חרוד (נגד מקיף עין חרוד)
שבת, 20:00 ב"מטרווסט"
 
נוער ארצית - עירוני יורם רעננה (יוסי בונן)
שבת, 18:00 ב"תל"י"
שני, 18:30 ב"לב-הפארק" (נגד מכבי הוד-השרון אננס)
רביעי, 17:30 ב"מטרווסט"
חמישי, 16:30 ב"מטרווסט" + 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שבת, 18:30 ב"תל"י

נוער מחוזית - עירוני אחוזה רעננה (אריאל עצמון)
שבת, 18:00 ב"רימון"
שלישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 19:50 ב"דקל"
חמישי, 20:00 ב"רימון"
שבת, 20:00 ב"תל"י"

נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)
שבת, 20:30 ב"תל"י" (נגד עצמה מודיעין)
ראשון, 15:00 ב"לב-הפארק"
שני, 16:00 ב"מטרווסט"
שלישי, 18:30 בעין-חרוד (נגד הפועל גלבוע מעיינות) * הסעה ב-15:00 מ"מטרווסט"
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח - עם דור ברנר)
שישי, 15:30 ב"תל"י"

נערים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון)
שבת, 18:00 ב"רימון"
ראשון, 19:00 בהרצליה (נגד בני הרצליה ברק)
שלישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 19:50 ב"דקל"
חמישי, 20:00 ב"רימון"
שבת, 20:00 ב"תל"י"

נערים ב' לאומית - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)
שלישי, 18:00 ב"לב-הפארק"
רביעי, 18:50 ב"לב-הפארק"
חמישי, 18:45 ב"לב-הפארק" (נגד הפועל מנשה)
שישי, 15:15 ב"מטרווסט"

נערים ב' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)
ראשון, 20:30 ב"דקל"
שלישי, 18:45 ב"דקל"
רביעי, 18:25 ב"דקל"
חמישי, 19:00 בהרצליה (נגד בני הרצליה עוז)
 
נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (עדיאל שתיבי) 
ראשון, 20:30 ב"מטרווסט"
שני, 15:15 ב"אביב" (עשוי לעבור ל"מטרווסט" - מגרש פתוח)
שלישי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
חמישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים
שישי, 14:00 ב"רימון"

ילדים א' לאומית - עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון, 16:30 ב"לב-הפארק"
שלישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 16:10 ב"לב-הפארק"
חמישי, 17:00 ב"לב-הפארק" (נגד הפועל כפר-סבא אגוז)
שישי, 14:00 ב"תל"י"

ילדים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (איתי שלח)
ראשון, 19:00 ב"תל"י"
שני, 18:45 ב"מטרווסט"
שלישי, 19:10 ב"תל"י"
חמישי, 19:30 ב"תל"י" (נגד בני הרצליה עידן)

ילדים ב' - עירוני רעננה (איתמר יצחקי)
ראשון, 18:00 ב"לב-הפארק"
שני, ערב קבוצה
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדוסל בחטיבות הביניים
רביעי, 17:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 16:00 ב"תל"י"
שבת, 19:30 ב"רימון"

ילדים ב' - עירוני רעננה יונתן (יוסי בונן)
שבת, 16:30 ב"תל"י"
שני, 16:15 ב"לב-הפארק"
רביעי, 16:00 ב"מטרווסט"
חמישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים + 18:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שבת, 17:00 ב"תל"י (נגד בני הרצליה משה)

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
שני, 19:10 ב"תל"י"
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדוסל בחטיבות הביניים
רביעי, 18:00 ב"תל"י
חמישי, 17:30 בבני דרור (נגד הפועל לב-השרון אלון)
שבת, 18:00 ב"רימון"

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (עידו תבור)
שני, 17:30 ב"תל"י"
שלישי, 16:30 ב"לב-הפארק"
רביעי, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שישי, 16:00 ב"לב-הפארק" (נגד מכבי עירוני רעננה)
 
קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 18:30 ב"דקל"
שלישי, 17:50 ב"תל"י"
רביעי, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שישי, 16:00 ב"לב-הפארק" (נגד עירוני רעננה צפון)

קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
שני, 16:30 ב"תל"י"
שלישי, 17:30 ב"דקל" (נגד הפועל כפר-סבא רימון)
רביעי, 17:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
חמישי, 17:45 ב"תל"י"
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה צפון (גיא לביא)
ראשון, 16:30 ב"תל"י"
שני, 18:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
חמישי, 15:00 ב"לב-הפארק"
שישי, 14:00 ב"לב-הפארק"
 
קט-סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 17:00 ב"דקל"
שני, 17:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 16:30 ב"תל"י"
רביעי, 16:30 ב"תל"י"
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
שני, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (מגרש פתוח)
שלישי, 15:00 ב"אביב"
רביעי, 17:00 ב"דקל"
25.10.2019 (11:03)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-27/10/2019 ועד יום שבת 2/11/2019
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 
בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (אבנר יאור)
שבת, 19:00 ב"מטרווסט" (קליעות)
ראשון, 19:00 ב"מטרווסט"
שני, 17:30 ב"מטרווסט"
שלישי, 19:30 בנתניה (נגד אליצור עירוני נתניה) * הסעה ב-17:00 מ"מטרווסט"
חמישי, 18:00 ב"מטרווסט"
שישי, 12:00 ב"מטרווסט"
שבת 18:30 ב"מטרווסט"

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
ראשון, 20:30 ב"רימון" (נגד מ.ס. הדר גנים פתח-תקווה)
שלישי, 20:30 ב"רימון"
שישי, 15:30 ב"רימון"

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
שבת, 20:00 ב"מטרווסט"
ראשון, 20:30 בעין חרוד (נגד הפועל גלבוע מעיינות) * הסעה ב-17:00 מ"השרון"
שלישי, 16:00 ב"מטרווסט"
רביעי, 14:00 ב"מטרווסט"
חמישי, 13:00 בעין חרוד (נגד מקיף עין חרוד)
שבת, 20:00 ב"מטרווסט"
 
נוער ארצית - עירוני יורם רעננה (יוסי בונן)
שבת, 18:00 ב"תל"י"
שני, 18:30 ב"לב-הפארק" (נגד מכבי הוד-השרון אננס)
רביעי, 17:30 ב"מטרווסט"
חמישי, 16:30 ב"מטרווסט" + 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שבת, 18:30 ב"תל"י

נוער מחוזית - עירוני אחוזה רעננה (אריאל עצמון)
שבת, 18:00 ב"רימון"
שלישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 19:50 ב"דקל"
חמישי, 20:00 ב"רימון"
שבת, 20:00 ב"תל"י"

נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)
שבת, 20:30 ב"תל"י" (נגד עצמה מודיעין)
ראשון, 15:00 ב"לב-הפארק"
שני, 16:00 ב"מטרווסט"
שלישי, 18:30 בעין-חרוד (נגד הפועל גלבוע מעיינות) * הסעה ב-15:00 מ"מטרווסט"
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח - עם דור ברנר)
שישי, 15:30 ב"תל"י"

נערים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון)
שבת, 18:00 ב"רימון"
ראשון, 19:00 בהרצליה (נגד בני הרצליה ברק)
שלישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 19:50 ב"דקל"
חמישי, 20:00 ב"רימון"
שבת, 20:00 ב"תל"י"

נערים ב' לאומית - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)
שלישי, 18:00 ב"לב-הפארק"
רביעי, 18:50 ב"לב-הפארק"
חמישי, 18:45 ב"לב-הפארק" (נגד הפועל מנשה)
שישי, 15:15 ב"מטרווסט"

נערים ב' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)
ראשון, 20:30 ב"דקל"
שלישי, 18:45 ב"דקל"
רביעי, 18:25 ב"דקל"
חמישי, 19:00 בהרצליה (נגד בני הרצליה עוז)
 
נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (עדיאל שתיבי) 
ראשון, 20:30 ב"מטרווסט"
שני, 15:15 ב"אביב" (עשוי לעבור ל"מטרווסט" - מגרש פתוח)
שלישי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
חמישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים
שישי, 14:00 ב"רימון"

ילדים א' לאומית - עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון, 16:30 ב"לב-הפארק"
שלישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 16:10 ב"לב-הפארק"
חמישי, 17:00 ב"לב-הפארק" (נגד הפועל כפר-סבא אגוז)
שישי, 14:00 ב"תל"י"

ילדים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (איתי שלח)
ראשון, 19:00 ב"תל"י"
שני, 18:45 ב"מטרווסט"
שלישי, 19:10 ב"תל"י"
חמישי, 19:30 ב"תל"י" (נגד בני הרצליה עידן)

ילדים ב' - עירוני רעננה (איתמר יצחקי)
ראשון, 18:00 ב"לב-הפארק"
שני, ערב קבוצה
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדוסל בחטיבות הביניים
רביעי, 17:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 16:00 ב"תל"י"
שבת, 19:30 ב"רימון"

ילדים ב' - עירוני רעננה יונתן (יוסי בונן)
שבת, 16:30 ב"תל"י"
שני, 16:15 ב"לב-הפארק"
רביעי, 16:00 ב"מטרווסט"
חמישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדורסל בחטיבות הביניים + 18:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שבת, 17:00 ב"תל"י (נגד בני הרצליה משה)

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
שני, 19:10 ב"תל"י"
שלישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - רשות למי שבמסלול הכדוסל בחטיבות הביניים
רביעי, 18:00 ב"תל"י
חמישי, 17:30 בבני דרור (נגד הפועל לב-השרון אלון)
שבת, 18:00 ב"רימון"

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (עידו תבור)
שני, 17:30 ב"תל"י"
שלישי, 16:30 ב"לב-הפארק"
רביעי, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שישי, 16:00 ב"לב-הפארק" (נגד מכבי עירוני רעננה)
 
קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 18:30 ב"דקל"
שלישי, 17:50 ב"תל"י"
רביעי, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שישי, 16:00 ב"לב-הפארק" (נגד עירוני רעננה צפון)

קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
שני, 16:30 ב"תל"י"
שלישי, 17:30 ב"דקל" (נגד הפועל כפר-סבא רימון)
רביעי, 17:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
חמישי, 17:45 ב"תל"י"
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה צפון (גיא לביא)
ראשון, 16:30 ב"תל"י"
שני, 18:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
חמישי, 15:00 ב"לב-הפארק"
שישי, 14:00 ב"לב-הפארק"
 
קט-סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (רותם אסייג)
ראשון, 17:00 ב"דקל"
שני, 17:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שלישי, 16:30 ב"תל"י"
רביעי, 16:30 ב"תל"י"
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
שני, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (מגרש פתוח)
שלישי, 15:00 ב"אביב"
רביעי, 17:00 ב"דקל"
הוספת תגובה

מבזקים