לוח אימונים שבועי: 20-26/10/2019

ראשי >כללי>לוח אימונים שבועי: 20-26/10/2019
19.10.2019 (12:29)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-20/10/2019 ועד יום שבת 26/10/2019
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 
בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (אבנר יאור)
שבת, 19:30 ב"מטרווסט" (קליעות)
ראשון, 10:30 ב"מטרווסט"
שני, 19:15 ב"מטרווסט"
שלישי, 19:05 בהרצליה (נגד בני הרצליה)
חמישי, 18:15 ב"לב-הפארק"
שישי, 10:30 ב"לב-הפארק"

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
שלישי, 20:30 ב"רימון"
שישי, 15:30 ב"רימון"

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
ראשון, 09:00 ב"מטרווסט"
שני, 20:00 ב"אביב"
שלישי, 19:00 במושב קדרון (נגד הפועל ברנר) * הסעה ב-16:30 מ"השרון"
רביעי, 14:00 ב"מטרווסט" (השעה עשוייה להשתנות)
חמישי, 13:00 ב"מטרווסט" (נגד הריאלי העברי חיפה)
שבת, 19:15 ב"מטרווסט"
 
נוער ארצית - עירוני יורם רעננה (יוסי בונן)
שבת, 19:00 ב"רימון" (משחק אימון נגד א.ס. רמת-השרון)
ראשון, 09:30 ב"לב-הפארק"
שלישי, 16:30 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) + 17:30 ב"מטרווסט"
חמישי, 19:15 ב"יונתן"
שבת, 18:00 ב"תל"י

נוער מחוזית - עירוני אחוזה רעננה (אריאל עצמון)
שבת, 20:30 ב"רימון"
שלישי, 19:30 ב"דקל"
רביעי, 19:30 ב"דקל"
חמישי, 20:00 ב"רימון"
שבת, 18:30 ב"לב-הפארק"

נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון, 12:30 ב"לב-הפארק"
שלישי, 12:30 ב"לב-הפארק" + 18:30 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 17:45 ב"לב-הפארק"
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח - עם דור ברנר)
שישי, 15:20 ב"לב-הפארק"
שבת, 20:30 ב"לב-הפארק" (נגד עצמה מודיעין)

נערים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון)
שבת, 20:30 ב"רימון"
שלישי, 19:30 ב"דקל"
רביעי, 19:30 ב"דקל"
חמישי, 20:00 ב"רימון"
שבת, 18:30 ב"לב-הפארק"

נערים ב' לאומית - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)
ראשון, 09:00 ב"תל"י"
שני, 17:45 ב"מטרווסט"
שלישי, 10:00 ב"לב-הפארק" + 18:00 ברמת-השרון (נגד א.ס. רמת-השרון)
חמישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שישי, 14:00 ב"תל"י"

נערים ב' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)
ראשון, 07:30 ב"מטרווסט"
שלישי, 18:00 ב"דקל"
רביעי, 15:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
חמישי, 19:10 ב"תל"י"
 
נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (עדיאל שתיבי) 
ראשון, 08:30 ב"אביב"
שלישי, 15:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - חובה
שישי, 14:00 ב"רימון"

ילדים א' לאומית - עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון, 11:00 ב"לב-הפארק"
שלישי, 11:00 ב"לב-הפארק" + 17:30 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 16:15 ב"לב-הפארק"
חמישי, 17:00 בזכרון-יעקב (נגד מכבי זכרון-יעקב) * הסעה ב-15:00 מ"לב-הפארק"
שישי, 14:00 ב"לב-הפארק"

ילדים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (איתי שלח)
שבת, 16:30 בכפר-סבא (משחק אימון נגד הפועל כפר-סבא)
שלישי, 14:30 ב"מטרווסט"
רביעי, 18:00 ב"דקל"
חמישי, 18:30 בגבעת-שמואל (משחק אימון נגד אליצור גבעת-שמואל)
שישי, 15:30 ב"תל"י"

ילדים ב' - עירוני רעננה (איתמר יצחקי)
שני, 18:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שלישי, 17:00 ב"לב-הפארק"
רביעי, 18:00 ב"מטרווסט"
חמישי, 16:30 ב"לב-הפארק" (משחק אימון נגד בני הרצליה)

ילדים ב' - עירוני רעננה יונתן (יוסי בונן)
שבת, 17:00 ב"רימון"
ראשון, 08:00 ב"לב-הפארק"
שלישי, 16:00 ב"מטרווסט"
חמישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) + 18:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שבת, 16:30 ב"תל"י"

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
שלישי, 18:30 ב"תל"י"
רביעי, 18:00 ב"תל"י
חמישי, 18:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (עידו תבור)
רביעי, 18:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שישי, 16:40 ב"לב-הפארק"
 
קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (רותם אסייג)
שלישי, 17:00 ב"תל"י"
רביעי, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
חמישי, 17:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)

קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (ירין איינהורן)
שלישי, 14:00 ב"תל"י"
רביעי, 17:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
חמישי, 16:30 ב"תל"י"
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה צפון (גיא לביא)
ראשון, 08:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
רביעי, 16:30 ב"מטרווסט"
חמישי, 15:00 ב"לב-הפארק"
 
קט-סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (רותם אסייג)
שלישי, 15:30 ב"תל"י"
רביעי, 16:30 ב"תל"י"
חמישי, 19:00 אתלטיקה ב"אוסטרובסקי" (עם אורן לוי)
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
ראשון, 10:30 ב"תל"י"
שלישי, 12:30 ב"תל"י"
חמישי, 17:50 ב"תל"י"
19.10.2019 (12:29)
להלן לוח האימונים לשבוע הקרוב, החל מיום ראשון ה-20/10/2019 ועד יום שבת 26/10/2019
יש לזכור כי המועד הרישמי של האימון הבא נקבע ע"י המאמן ונמסר לשחקנים בתום כל אימון,
כך שבמקרה של סתירה בין הדברים הכתובים באתר לבין המועד שנמסר ע"י המאמן הנכם מתבקשים לבדוק עם המאמן.
הזמנים המופיעים ברשימה הם הזמנים של המגרש/אולם אותו מקבלת הקבוצה.
ייתכן כי המאמן יקבע את תחילת האימון 15-20 דקות לפני המועד הרישמי. שימו לב!
 
בוגרים לאומית - עירוני יובלים רעננה (אבנר יאור)
שבת, 19:30 ב"מטרווסט" (קליעות)
ראשון, 10:30 ב"מטרווסט"
שני, 19:15 ב"מטרווסט"
שלישי, 19:05 בהרצליה (נגד בני הרצליה)
חמישי, 18:15 ב"לב-הפארק"
שישי, 10:30 ב"לב-הפארק"

בוגרים ליגה א' - מכבי יאיר רעננה (ניר מטלון)
שלישי, 20:30 ב"רימון"
שישי, 15:30 ב"רימון"

נוער על/מטרווסט - מכבי עירוני יורם רעננה (רון נוה)
ראשון, 09:00 ב"מטרווסט"
שני, 20:00 ב"אביב"
שלישי, 19:00 במושב קדרון (נגד הפועל ברנר) * הסעה ב-16:30 מ"השרון"
רביעי, 14:00 ב"מטרווסט" (השעה עשוייה להשתנות)
חמישי, 13:00 ב"מטרווסט" (נגד הריאלי העברי חיפה)
שבת, 19:15 ב"מטרווסט"
 
נוער ארצית - עירוני יורם רעננה (יוסי בונן)
שבת, 19:00 ב"רימון" (משחק אימון נגד א.ס. רמת-השרון)
ראשון, 09:30 ב"לב-הפארק"
שלישי, 16:30 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) + 17:30 ב"מטרווסט"
חמישי, 19:15 ב"יונתן"
שבת, 18:00 ב"תל"י

נוער מחוזית - עירוני אחוזה רעננה (אריאל עצמון)
שבת, 20:30 ב"רימון"
שלישי, 19:30 ב"דקל"
רביעי, 19:30 ב"דקל"
חמישי, 20:00 ב"רימון"
שבת, 18:30 ב"לב-הפארק"

נערים א' לאומית  - עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון, 12:30 ב"לב-הפארק"
שלישי, 12:30 ב"לב-הפארק" + 18:30 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 17:45 ב"לב-הפארק"
חמישי, 16:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח - עם דור ברנר)
שישי, 15:20 ב"לב-הפארק"
שבת, 20:30 ב"לב-הפארק" (נגד עצמה מודיעין)

נערים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (אריאל עצמון)
שבת, 20:30 ב"רימון"
שלישי, 19:30 ב"דקל"
רביעי, 19:30 ב"דקל"
חמישי, 20:00 ב"רימון"
שבת, 18:30 ב"לב-הפארק"

נערים ב' לאומית - עירוני רעננה (אנדרי סלפקוב)
ראשון, 09:00 ב"תל"י"
שני, 17:45 ב"מטרווסט"
שלישי, 10:00 ב"לב-הפארק" + 18:00 ברמת-השרון (נגד א.ס. רמת-השרון)
חמישי, 16:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
שישי, 14:00 ב"תל"י"

נערים ב' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (נועם ארבל)
ראשון, 07:30 ב"מטרווסט"
שלישי, 18:00 ב"דקל"
רביעי, 15:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
חמישי, 19:10 ב"תל"י"
 
נערים ב' מחוזית - עירוני רעננה דקל (עדיאל שתיבי) 
ראשון, 08:30 ב"אביב"
שלישי, 15:30 ב"לב-הפארק"
חמישי, 18:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) - חובה
שישי, 14:00 ב"רימון"

ילדים א' לאומית - עירוני רעננה (דורון פוסק)
ראשון, 11:00 ב"לב-הפארק"
שלישי, 11:00 ב"לב-הפארק" + 17:30 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין)
רביעי, 16:15 ב"לב-הפארק"
חמישי, 17:00 בזכרון-יעקב (נגד מכבי זכרון-יעקב) * הסעה ב-15:00 מ"לב-הפארק"
שישי, 14:00 ב"לב-הפארק"

ילדים א' מחוזית - מכבי עירוני רעננה (איתי שלח)
שבת, 16:30 בכפר-סבא (משחק אימון נגד הפועל כפר-סבא)
שלישי, 14:30 ב"מטרווסט"
רביעי, 18:00 ב"דקל"
חמישי, 18:30 בגבעת-שמואל (משחק אימון נגד אליצור גבעת-שמואל)
שישי, 15:30 ב"תל"י"

ילדים ב' - עירוני רעננה (איתמר יצחקי)
שני, 18:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שלישי, 17:00 ב"לב-הפארק"
רביעי, 18:00 ב"מטרווסט"
חמישי, 16:30 ב"לב-הפארק" (משחק אימון נגד בני הרצליה)

ילדים ב' - עירוני רעננה יונתן (יוסי בונן)
שבת, 17:00 ב"רימון"
ראשון, 08:00 ב"לב-הפארק"
שלישי, 16:00 ב"מטרווסט"
חמישי, 17:00 אתלטיקה ב"מטרווסט" (עם רון ציבלין) + 18:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
שבת, 16:30 ב"תל"י"

ילדים ב' - מכבי עירוני רעננה (רותם אסייג)
שלישי, 18:30 ב"תל"י"
רביעי, 18:00 ב"תל"י
חמישי, 18:30 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)

קט-סל א' - עירוני רעננה צפון (עידו תבור)
רביעי, 18:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
שישי, 16:40 ב"לב-הפארק"
 
קט-סל א' - עירוני רעננה דקל (רותם אסייג)
שלישי, 17:00 ב"תל"י"
רביעי, 16:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
חמישי, 17:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)

קט-סל א' - מכבי עירוני רעננה (ירין איינהורן)
שלישי, 14:00 ב"תל"י"
רביעי, 17:00 באיצטדיון האתלטיקה ב"השרון" (עם אורן לוי)
חמישי, 16:30 ב"תל"י"
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה צפון (גיא לביא)
ראשון, 08:00 ב"מטרווסט" (מגרש פתוח)
רביעי, 16:30 ב"מטרווסט"
חמישי, 15:00 ב"לב-הפארק"
 
קט-סל ב' - עירוני אחוזה רעננה (רותם אסייג)
שלישי, 15:30 ב"תל"י"
רביעי, 16:30 ב"תל"י"
חמישי, 19:00 אתלטיקה ב"אוסטרובסקי" (עם אורן לוי)
 
קט-סל ב' - עירוני רעננה דקל (ירין איינהורן)
ראשון, 10:30 ב"תל"י"
שלישי, 12:30 ב"תל"י"
חמישי, 17:50 ב"תל"י"
הוספת תגובה

מבזקים